HAKKIMIZDA

YELKEN SPORUNDA 25 YILI AŞKIN DENEYİM

Biz, yelken sporunda 25 yılı aşkın deneyimi olan spor profesyonelleri olarak, bu tutkuyu paylaşmanın ve denizlerle olan bağımızı daha da derinleştirmenin heyecanını taşıyoruz.

Yelkenli tekneler, özgürlüğün, keşfin ve rüzgarın gücünün mükemmel bir birleşimidir. Biz de bu muhteşem deneyimi herkesle paylaşmak ve yelken sporuna olan ilgiyi yaygınlaştırmak amacıyla “Performans Yelken“i kurduk.  Amacımız, deniz severlere en yüksek kalitede yelkenli tekneleri sunmak ve her seviyeden yelkenciye, deneyimlerini ve tutkularını denizlerde özgürce yaşamaları için bir araç sağlamaktır.

Uzman ekibimiz, yılların getirdiği bilgi ve deneyimi, en son teknolojilerle birleştirerek, sizlere unutulmaz deniz maceraları sunmak için çalışıyor. Müşteri memnuniyeti, işimizin merkezinde yer alıyor. Size en uygun yelkenli tekneyi seçerken ve satın alırken, uzman danışmanlarımız size yardımcı olacak ve ihtiyaçlarınıza en uygun çözümü bulmanızı sağlayacaktır.

Biz, Deniz Rüzgarı Tekneleri ailesi olarak, denizlerin sonsuz özgürlüğünü hissetmek isteyen herkesi aramızda görmekten mutluluk duyarız. Sizleri yelkenli teknelerimizle buluşturmak ve denizlerdeki rüya gibi anlarınızı paylaşmak için sabırsızlanıyoruz. Rüzgarın eşliğindeki bu serüvene katılın ve denizlerdeki özgürlüğün tadını çıkarın!